Slimme oplossingen voor een snel resultaat. Onze product engineers helpen u graag.

Geplaatst: 06-11-2017

In onze laatste nieuwsbrief attendeerden wij u al op ons team Product Engineers. Zij zijn er voor u, zodat u snel door kunt met uw opzet. In deze tijd waar levertijden wereldwijd oplopen, is er aan deze kant van uw project dus tijd te winnen. De ervaring leert dat een telefoontje vaak al verhelderend werkt en u een advies ontvangt om de juiste selectie(s) te maken. Direct de juiste keuze qua spindel, trapezium/kogelomloop, profielrail of looprollen, keuze bij montage en uitlijning helpen u sneller op weg!

We gaan niet op de stoel van de engineer zitten, maar kunnen wel samen kijken naar de juiste oplossingen. De ervaring binnen ons team op het gebied van lineairtechniek, mét daarbij onze algemene kennis van de machinebouw zijn voor u een duidelijke meerwaarde.

« Nieuws overzicht